Приведен е Боки 13

467

Денеска е упасен Бојан Јовановски, познат како Боки 13 сопственик на 1ТВ, дознава Фактор.

Уапсен е поради сомневање за рекет, а полицијата го привела на граница.

Приведен е и бизнисменот Зоран Милески познат како Зоки Кичеец. Тој е близок со поранешениот директор на УБК, Сашо Мијалков. Тој е уапсен во еден скопски ресторан.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.