Тинејџер повреден на работно место

40

На 30.11.2020 во 09:18 часот во СВР Скопје, од Градска општа болница „Св.Наум Охридски“ било пријавено дека М.Т.(19) од с.Инџиково, скопско, вработен во фирма на ул.„Перо Наков“, се повредил додека извршувал работни задачи.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.