Видео: Кајли се пофали со своите облини

Времето кога Кајли Џенер беше срамежливата мала сестричка од кланот Кардашијан се далечно минато.

Прилично е популарна на социјалните мрежи, па вчера реши да сподели видео разголена само по долна облека.

19-годишната убавица уште еднаш се пофали со идеалните пропорции.

Пробајте да го тргнете погледот:

A video posted by King Kylie (@kyliejenner) on