16.8 C
Skopje
сабота, јуни 25, 2022

ВИДЕО: Колку пати Заев ја слушна пораката на народот и го излажа?

88

Колку пати Заев ја слушна пораката на народот и го излажа? Ова прашање го поставуваат од ВМРО-ДПМНЕ.

Од партијата порачуваат дека Заев слушнал, но не ја разбрал пораката.

Во видеото во продолжение можете да видите низа ситуации и изјави на Зоран Заев.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.