петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 65

ФОТО: Бразилка победи со македонска еротика

pobedi

Последни вести

Дизајнерот Ненад Секирарски ги облече кандидатките на изборот “Број еден модел на светот” во Берлин, пишува Вест.

Колекцијата вечерни фустани на Ненад Секирарски, презентирана од 15 убавици на изборот “Број еден модел на светот”, пред берлинската публика ги донесе креативноста, оригиналноста, еротичноста и енергијата на македонскиот Валентино.

Целиот текст е објавен во печатеното и електронското издание на Вест.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести