среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: На иста ревија паднаа три моделки

Ова не се гледа секој ден.

model

Поврзани вести

Три моделки паднаа на сцената додека дефилираа на модната ревија на Seccry Hu Shguang на модната ревија во Кина.

Тие се спружија на земја една по една, а секако фотографите беа тука за да го овековечат секој момент.

Погледнете…

model1 model2 model3 model4 model5

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести