Магазин

ФОТО: Преубавата русокоса се фотографираше целосно гола!

ФОТО: Преубавата русокоса се фотографираше целосно гола!

По Миранда Кер и нејзината колешка од Ангелите на Викторија Сикрет се одлучи да се фотографира целосно гола.

Благодарение на нејзиното преубаво тело таа заработи милиони, а сега одлучи несебично да го му го покаже на целиот свет. Кендис Свонпул на нејизниот Инстаграм профил сподели една мошне провокативна фотографија и ги воодушеви сите оние што ја видоа.

#regram @jeromeduran 🐜 🐞🕷🐛”where the wild things are…” #costarica #puravida

A photo posted by Candice Swanepoel (@angelcandices) on

Кендис во моментов е во Коста Рика, а оваа фотографија настана на една од плажите. Таа инаку има 27 години и веќе десте години е во врска со Херман Николи, кој исто така е модел.