понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

ВИДЕО: Љубовна приказна која ќе ве наежи

Приказна која покажува дека љубовта не познава граници.

prikazna

Поврзани вести

Келси и Лари се доказ дека вистинската љубов постои. Нивната нераскинлива љубовна врска за само неколку часа го обиколи светот.

Во средно Лари бил најголема ѕвезда, а Келси неговата најголема поддршка. Тие биле свесни дека ќе останат заедно до крајот на животот и не постоело ништо што ќе ги убеди во спротивното.

Меѓутоа, трагедијата на Лари им ги уништила соништата.

Погледнете…

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести