Автомобил падна во Вардар кај болницата Систина

64

Во тек е акција за извлекување на автомобил кој паднал во Вардар во близина на пешачкиот мост кај болницата Аџибадем Систина.

Екипи на Противпожарната единица и нуркачката единица при МВР поставуваат сајли за извлекување на возилото. Засега не се знае дали има луѓе во возилото

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.