Прес-конференција на Христијан Мицкоски (ВО ЖИВО)

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денес ќе одржи прес-конференција.

Изјавата која треба да започне во 15:30 можете да ја следите во живо на Фејсбук страницата на Мицкоски

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.