зима

Пронајдени се 29 резултати на тема „зима“
Политика

ФОТО: Еве што правеше Груевски додека опозициските медиуми пишуваа дека преговара со Џафери во Маврово

Зимска семејна идила во Маврово, совршена за одмор. А така ја искористи и лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски. Груевски со своето семејство...